H300 Lemonade - 2020. aasta värv

When life gives you lemons, make lemonade! Kui elu pakub sulle sidruneid, siis tee neist limonaadi! See tähendab, et kui elu pakub meile väljakutseid, siis peaksime oskama näha nendes positiivseid võimalusi. 2020. aasta värv on H300 Lemonade – mahe kollane toon, mis toob mõttesse koidukuma õrna valguse.

Lase H300 Lemonade toonil end laiskadesse nädalalõpu hommikutesse kanda, kui valgus on veel õrn ja õhk värske. See Tikkurila, moedisainer Laura Juslini ja arhitekt Lilli Maunula poolt valitud veetlev värvitoon on kutsuv ja piisavalt pehme, et sobida erinevatesse interjööridesse alates klassikalisest kuni maalähedaseni.

Tikkurila_0641

sein h300 lemonade - laud h300 lemonade

Miks H300 Lemonade?

H300 Lemonade tõuseb areenile pärast pikka maalähedaste toonide võidukäiku sisekujunduses. See on nagu kauaoodatud sõõm värsket õhku ja meeldetuletus positiivsuse jõust.

“2020. aasta värv on helge meeleolu ja optimismi sümbol,” ütlesid Juslin-Maunula. “See tundub  õigena just praegu.”

H300 Lemonade järgib viimase aja kollaste toonide võidukäiku sisekujunduses ja moes, andes nii väga armastatud ookrite ja sinepi toonide heale meeleolule veelgi hoogu juurde. See on ühtaegu nii hele ja helge kui ka pehme, virgutav ja peen - rõõmus toon hallide ja beežide asemel.

 

Elage helgemas

Lase H300 Lemonade toonil särada suurtel pindadel ja Sa näed, kuidas see valguses ellu ärkab. Kord jahe ja karge ning siis ühtäkki soe ja hubane. See sobib laitmatult nii ühetoonilistesse värvikooslustesse kui mängulistesse ja eksperimenteerivatesse kombinatsioonidesse. Kõik Color Now 2020 kollektsiooni värvid täiendavad üksteist – heida neile pilk, et leida endale uus lemmikvärvide kombinatsioon või lisada killuke rõõmu olemasolevale värvigammale.

2019_8_21_Tikkurila26366-1

sein h300 lemonade - laud h353 forget me not