2019_8_21_Tikkurila26366-1

Suuna tähelepanu seintelt lakke ja põrandale. Ruumi saab kiiresti muuta lisades värvi ootamatutele pindadele. Vali sobiv värvitoon ja hakka pihta!

Kasuta vastandlikke, üllatavaid kombinatsioone

Kasuta värve lisaks seintele ka lagedel. Nii lood üllatava tulemuse, mis kahtlemata tähelepanu äratab. Värvi lagi näiteks taevasiniseks tooniga H353 Forget me not. Lage on lihtsam värvida, kui arvad – vaja läheb vaid värvirulli ja teleskoopvart.

Kui eelistad seintel heledaid ja neutraalseid toone, siis värvi lagi kontrasti loomiseks pastelseks. Color Now 2020 kollektsiooni päikeseline H300 Lemonade sobib hästi kokku maalähedaste värvidega ja muudab traditsioonilise skandinaaviapärase interjööri hetkega rõõmsamaks.

Pane matid seinad paari läikiva põrandaga

Põrandat värvides arvesta selle materjaliga. Kõige lihtsamalt värvitavad põrandamaterjalid on puit ja betoon. Vali põrandale näiteks poolläikiv Betolux Akva trendikas toonis Y383 Cucumber ja värvi seinad mati sisevärviga Harmony J407 Siesta. Karged pastelsed toonid näevad koos suurepärased välja!

 

Värvid loovad õhustiku

Värvimist planeerides mõtle, millist meeleolu soovid ruumis luua ja vali lae- või põrandavärv sellele vastavalt. Siin on kolm nõuannet, mis aitavad Sul soovitud meeleolu saavutada:

Põrandale, lakke ja seintele toone valides hoiad üldist ilmet tasakaalus, kui piirdud mööbli ja detailide puhul maksimaalselt kolme värvitooniga.

Võid lae- või põrandavärvi jaoks otsida inspiratsiooni ka ruumis olevast mööblist. Elutoa saab muuta palju isikupärasemaks, kui valida lae värv näiteks diivanipatjade või -tugitooli järgi.

Kui soovid hoida üldist õhustikku ja meeleolu rahuliku ja tüünena, siis vali soe värv nii seintele kui lakke või põrandale. Ka ainult jahedaid toone kombineerides saavutad rahuliku ja tasakaaluka meeleolu.

Saa inspiratsiooni Color Now 2020 värvidest >>>

2019_8_21_Tikkurila26675-2

SEIN H300 LEMONADE - PÕRAND Y383 CUCUMBER